Merlin Hobi

Liebherr LTM 1110 - 5.1 Mobilkran Vinçler


0,00 TL
Üretici: Conrad Model - Marka: Liebherr - Model: LTM 1110 - 5.1 Mobilkran
Stok Kodu: 2120-0 - Stok Adeti: Son 0 Ürün
Ölçek: 1:50
Kargo Teslim

Ürün Açıklaması


 ---------

CONRAD Model üretimi

Liebherr LTM 1110 - 5.1 Mobilkran 

1:50 ölçekli 

 

 ---------

 

 

*****


Liebherr LTM 1110-5.1 Mobil Vinç ilk olarak 2019 yılında Bauma Fuarı'nda duyurulmuştur.

Maksimum 110 ton kapasiteye sahiptir. 

Paketleme

Model, genişletilmiş polistiren tepsileri çevreleyen Liebherr marka bir kutu kılıfı içinde gelir.

İnceleme modelinde kusur veya eksik parça yoktu.

Model için resimli bir talimat sayfası ve parça listesi vardır. Kaçırdığı tek şey, bu kadar basit olmasına rağmen, büyük kanca için bir sarma diyagramıdır. Çeşitli aynalar takılmalıdır.

Detay

Taşıyıcı şasi yapıyı iyi modeller ve tahrik şanzımanı plastikten modellenmiştir. Tekerlekler, tahrikli ve tahriksiz akslarda farklıdır ve lastiklerin yan duvarlarında 'Michelin' ile iyi bir sırt deseni vardır. 

Taşıyıcı kabin tepe lambalarına ve çok iyi detaylandırmaya sahiptir ve nakliye sırasında kanca bloğu için bir bağlantı noktası vardır. Çeşitli aynalar plastiktir ve gri yerine siyah ve gümüş renkli yüzeylerle daha iyi görünürdü.

Kabinin arkasında egzoz ızgarası vardır ve tek hat kancası için bir tutucu vardır, ancak onu yalnızca baş aşağı saklayabilir. Güverte çeşitli merdivenlere ve ayrıntılı diğer parçalara sahiptir. Taşıyıcının yüksek noktası, birçok küçük grafik ve tekerleklerin üzerindeki replika kauçuk etekler dahil olmak üzere detaylandırmadır.

Arkada, içinde saklanan kopya ahşaplarla çok iyi bir alet kutusu var.

Denge ayakları önde tek kademeli ve arkada iki kademelidir; arka payandaların iç aşaması mükemmel bir renk uyumuna sahip sert plastiktir. Bireysel gönderi numaralarına sahip grafikler var. Payanda pistonları uzatıldığında düzdür ve balatalar plastiktir.

Vinç kabininde ön cam sileceği ve sinyal lambaları bulunur ve tutma rayları metaldir. İçeride, büyük bir kontrol konsolu ve görünür joystick ile detay iyidir. Kabinin arkasında basamaklar ve yürüme yolu, plastikten modellenmiş üst tırabzan ile metal dokulu bir yüzeye sahiptir.

Karşı ağırlık, ayrı parçalar halinde doğru bir şekilde modellenmiştir. Bir bölümde kabartma Liebherr adı bulunur ve şerit grafikler ve kullanılabilir kaldırma halkaları vardır.

Büyük ana bom şahmerdanı plastik kılıflıdır ve metal kısımlara çok yakın renk uyumuna sahiptir. Bom, en alt bom bölümünde plastik bir kablo tamburu dahil olmak üzere ayrıntılara sahiptir. Her teleskopik bölüme grafik uygulanmıştır ve bom kafasında metal kasnaklar bulunmaktadır.

Hareketli pergel, mükemmel bir renk uyumuna sahip plastik katı kesitli çok güzel bir metal kafes dökümdür. Tüm kasnaklar metaldir.

Ana kanca bloğu üç makaraya sahiptir ve tek sıra kanca da dahildir. Ana bloktan çok iyi sarkmasa da yük olarak bir Liebherr bayrağı sağlanır.

Özellikler

Ön ve arka aks çiftleri bağlantılıdır. Tüm akslar çok iyi bir hareket aralığı ile yönlendirilir ve farklı direksiyon modları çoğaltılabilir. 

Vinç güvertesinde, güverteye erişim sağlamak için döndürülebilen ve alçaltılabilen birden fazla merdiven vardır.

Vinç gövdesindeki tırabzan taşıma için katlanabilir veya hizmet sırasında kaldırılabilir.

Payandalar, herhangi bir görünür vida dişi olmaksızın vidalanan uzanan kirişlere ve pistonlara sahiptir. Plastik pedler güvenli bir şekilde klipslenir. Denge ayağı pistonları, vinci tekerleksiz duruma getirmek için yeterli harekete sahiptir.

Vinç kabini eğilir ve her türlü pozu alabilir. Genişleyen bir yürüme platformuna sahiptir.

Bom, kilitleme mekanizmasına sahip büyük şahmerdan kullanılarak kaldırılır. Bilezik döner ve pistonu sıkıştırmak ve ayırmak için kullanılır. Tamamen sıkıldığında iyi çalışır. 

Teleskopik bölümler düzgün bir şekilde uzanır ve yaklaşık %50, %90 ve %100'de yerine kilitlenir. 

Vinç tamburu, tambur üzerinde parmakla döndürülür ve fren, pozitif bir kilit yerine sürtünme yoluyla yapılır.

Fly jib, yarım veya tam uzunlukta monte edilebilir. Ayrıca 20° veya 40° ofset açılarını ayarlamak için bir mandala sahiptir.

Quality

I
 t hem ağır hem de sağlam güçlü bir modeldir. Plastik uygun şekilde kullanılır.

Boya, birçok grafik gibi çok iyi.

Fiyat

Beş dingilli bir vinç için makul bir fiyattır.

Genel

olarak Bu, LTM 1110-5.1'in mükemmel bir modelidir. Çok işlevsel ve küçük grafiklerin eklenmesiyle elde edilen yüksek ayrıntı düzeyini görmek sevindirici.   Şirket renklerinde de harika durur.

Dipnotlar

Model, Nisan 2021'de satışa sunuldu.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
Etiketler: Vinç, Vinçler, Conrad Model, LTM 1110 - 5.1 Mobilkran, Liebherr, 1:50 Ölçek, 2120-0

Teslimat

200 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo

Destek

7/24 ürün satış desteği

Online Ödeme

Güvenilir online ödeme sistemi

Stoklu Satış

Stoktan direkt satış hizmeti